השאירו פרטים לפגישת ייעוץ

X



  הטכנולוגיה

  כמו בכל תחום רפואי, גם בענף רפואת השיניים הטכנולוגיה מתקדמת ללא הפסק. אצל ד"ר גיא לוי, הצוות הרפואי מתעדכן בכל העת בחידושים הטכנולוגיים ובהתפתחויות המקצועיות, ולרשותו עומד הציוד המקצועי מהמתקדם והמוביל בעולם. אנו משתמשים בשתלים, בחומרים המתקדמים ביותר ובטכנולוגיות העדכניות הקיימות כדי לספק למטופלינו את הטיפול האיכותי והמקצועי, באופן הטוב ביותר.

  מיקרוסקופ דנטלי

  מיקרוסקופ דנטלי המאפשר לרופא לבצע טיפול בהגדלה מרבית ובתאורה אופטימלית, המטופל פותח פחות את הפה בעת הטיפול וכך הטיפול מהיר יותר וכואב פחות, גם התפרים קטנים וידידותיים יותר בעזרת המיקרוסקופ.

  PRF - טכנולוגיה שבאמצעות צנטריפוגה מפרידה את גורמי הגדילה מדוגמית הדם של המטופל ומשמשת את הרופא במהלך הטיפול לטובת זירוז הריפוי ואיכותו.

  DRF
  3shape

  3Shape - מערכת לסריקת לסתות המאפשרת תכנון וירטואלי מדויק של ההשתלה 3שייפ מאפשרת ביצוע השתלה. מתוכננת ומחושבת גם בזוויות מיוחדות ומקרים מורכבים של חוסר עצם.

  STA - מהפכה בציוד לרפואת שיניים! מכשיר הרדמה בסיוע ממוחשב. ללא זריקה וללא כאב. הרדמה נקודתית, קצרה וללא הרדמה של השפה

  milestonescientific
  Emdogain

  אמדוגן הוא שם למשפחה של חלבונים הנקראים חלבוני משתית האמייל או אמלוגננים. החלבונים האלו נמצאים על פני שטח השן שלנו כילדים בזמן בקיעת השן ואחראים על יצירת החיבור בין השן לבין העצם. החלבונים מופקים בשוויץ ומגיעים במזרק סטרלי. במהלך הניתוח אנחנו שמים את החומר על השורש לאחר הכנה שלו עם או ללא תחליף עצם. החלבון גורם לתהליך בנייה מחודשת של השן לעצם הלסת. בנוסף בעזרת החלבון מהירות ההחלמה קצרה יותר ויש פחות תופעות לוואי וצלקות אחרי הניתוח.

  שתלי שטראומן - חברת שתלים ותיקה עם פני שטח שעליהם יש פטנט. פני השטח של שתלים שטראומם הם הידרופילים – כלומר אוהבי מים. השתל מגיע בתוך קופסא מיוחדת מלאה בנוזל. מתאים גם לאנשים אשר סובלים ממחלות סיסטמיות כמו סכרת או אוסטאופורוזיס

  שתלי straumann
  שתלי IRAISE לשיניים

  iRaise - הרמת סינוס בשיטה זעיר פולשנית הפיצוח האחרון בתחום הרמות הסינוס. ללא תופעות לוואי, ללא כאב וזמן התאוששות קצר. הטכנולוגיה עושה שימוש בהזרקת מים ועצם תוך שימוש בשתל מיוחד אשר חוסכת את הצורך בטיפול פולשני וכואב.

  SiroLaser Blue- מספק שלושה מודלים שונים של לייזר במכשיר אחד. בעל החיתוך הטוב ביותר לניתוחי כירורגיה דנטלית, יעיל בהשתלות וטיפולי חניכיים להפחתת חיידיקים ומושלם בשביל פוטוביומודולציה וטיפולי לייזר ברמה נמוכה.

  SiroLaser Blue New